Fibaro nowy standard i wygoda!

  Fibaro to firma i ludzie dostarczający urządzenia do Twojego nowoczesnego domu. Dzięki Fibaro możesz żyć wygodniej, bezpieczniej, bardziej eko i nowocześnie. Co na początek? Jedna centrala Home Center plus pomysł i zaczynasz przygodę ze smart home. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wykorzystania Smart Home Fibaro.

  Montaż i instalacja Fibaro.

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Fibaro. Chętnie zaprojektujemy i zainstalujemy kompleksowe rozwiązanie w Twoim domu. Jesteśmy w Warszawie, Radzyminie, Wyszkowie i Pułtusku oraz okolicach. Masz masz pytania lub chcesz wycenić system?
  Tylko zadzwoń +48 667 05 6666

  Fibaro Warszawa

  Jak żyć z Fibaro? Lepiej!

  Do sterowania roletami, żaluzjami i karniszami wykorzystaj Home Center + Roller Shutter + Motion Sensor + KeyFob.

  Osłony okienne zamkną się kiedy Motion Sensor wykryje zbyt wysoką temperaturę w pomieszczeniu lub zbyt duże nasłonecznienie. Automatycznie zasłoni okna na noc lub odsłonić rano.

  KeyFob to pilot dzięki któremu możesz zaprogramować 24 scenariusze sterowania osłonami oraz innymi urządzeniami. To wszystko w małym pilocie w Twojej kieszeni, przy kluczach lub wszędzie pod ręką.

  Fibaro Roller Shutter moduł precyzyjnie sterujący lamelami żaluzji, roletami, karniszami elektrycznymi. Połączenie modułu z Home Center pozwala na zdalne sterowanie i zawsze możesz sprawdzić stan zamknięcia żaluzji lub rolet zewnętrznych.

  Inteligentne oświetlenie?

  Zewnętrzne i wewnętrzne oświetlenie możesz ustawić według swoich indywidualnych potrzeb. Wybierając Motion Sensor, RGBW Controller lub Dimmer możesz dowolnie zarządzać oświetleniem w swoim domu, a dodatkowo oszczędzać energię. The Button i jedno kliknięcie, a cały dom zgaśnie na noc. Zastosuj harmonogram i podczas Twojej nieobecności dom będzie symulował obecność domowników. Wracasz późno? Twój ogród jest przygotowany, masz oświetloną drogę do domu.

  Aktywne oświetlenie Twojego domu to kolejna część smart home Fibaro. Moduły Walli Controller i sterowanie oświetleniem może być pierwszym, startowym zestawem. Wszystkie elementy składowe działają niezależnie lub współpracują z pozostałą częścią systemu. W zależności jak bardzo chcesz rozbudować smart home wybierz Home Center 3 lub Home Center 3 Lite.

  Bezpiecznie i spokojnie.

  Bezpieczeństwo i spokój to podstawa. Czy kiedy czujesz się bezpiecznie Twoja czujność spada? Wybierz gamę modułów i czujników które zadbają o Twój spokój. Smoke Sensor, Co Sensor, Motion Sensor, Flood Sensor, Door/Window Sensor zadbają o Ciebie w przypadku zadymienia, zalania, gdy wzrośnie poziom dwutlenku węgla lub ktoś naruszy Twoją strefę komfortu. Nie tylko otrzymasz powiadomienie, ale odpowiednio skonfigurowany system automatycznie włączy lub wyłączy zasilanie, zakręci zawór wody lub powiadomi ochronę i bliskich.

  System Fibaro możesz połączyć z instalacją alarmową, kamerami i wieloma innymi urządzeniami z rodziny smart home. Fibaro to nie tylko wygoda i zabawa ale także bezpieczeństwo i spokój Twoje i Twojej rodziny.

  Potrzeby, fantazja i trochę zabawy

  Centrum sterowania oraz moduły dobierz w zależności od potrzeb lub fantazji. Tylko od Ciebie zależy jak bardzo Twój dom będzie inteligetny. Jeżeli masz już centralę Home Center możesz dodawać kolejne funkcjonalności i dowolnie łączyć z urządzeniami innych firm. Potrzeby i fantazja dają mnóstwo możliwość.

  Gdzie zamówić Fibaro?
  Powiedz nam czego oczekujesz.

  Zadzwoń +48 667 05 6666

  Kliknij i wybierz coś dla siebie.

  Twój inteligenty dom…