Karnisze z zasłonami i montażem.

  Zamów karnisze ręczne lub elektryczne z montażem w Warszawie oraz w Piasecznie, Konstancinie, Józefowie.

  Karnisze automatyczne czy elektryczne?

  Potocznie przyjęła się nazwa karnisze elektryczne, ale karnisze automatyczne są zasilane elektrycznie lub akumulatorowo. Możesz mieć zasłony / karnisze na pilota, albo sterować systemem smart home.

  Ceny karniszy elektrycznych?

  Do wstępnej wyceny karniszy podaj długość jaką potrzebujesz. Możesz zadzwonić lub wysłać wymiary na e-mail, jeżeli masz pytania techniczne, chętnie pomożemy. Jeżeli nie odbieramy, oddzwonimy.

  Sklep internetowy

  Możesz także sprawdzić cenę i zamówić karnisze w naszym sklepie internetowym na okarnisze.pl

  +48 667 05 6666

  kontakt@azhome.pl

  Karnisze automatyczne elektryczne

  To nowoczesne i bardzo popularne osłony do zastosowania na oknach. Karnisze elektryczne to karnisze sterowane silnikiem elektrycznym lub zasilane akumulatorem. Możesz je zamontować wszędzie i zastosować wszelkie zasłony i firany. Wybierz karnisze z silnikami torro lub somfy. Szyny w kolorze białym i czarnym. Karniszami możesz sterować pilotem, przełącznikiem ściennym lub systemem smart home.

  Karnisze aluminiowe AS / KS

  Jeżeli nie potrzebujesz sterowania elektrycznego, oferujemy również karnisze aluminiowe sterowane ręcznie lub mechanizmem sznurkowym.

  Karnisze Wave

  System WAVE, stworzony przez firmę Silent Gliss, to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na eleganckie ułożenie tkaniny na karniszu, tworząc efektowne fale na zasłonach i firankach. Oto bardziej szczegółowe informacje na ten temat: … czytaj więcej

  Karnisze elektryczne czy ręczne?

  Decyzja dotycząca wyboru między karniszami elektrycznymi a ręcznymi może mieć istotny wpływ na wygodę użytkowania i estetykę Twojego wnętrza. Oto kilka kluczowych informacji, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. … czytaj więcej

  Szycie zasłon Warszawa

  Szycie firan, zasłon i karnisze gięte w łuki…

  Możesz zamówić u nas szycie zasłon i firan, oraz karnisze ręczne i elektryczne giete z zakrętami i łukami.

  Zasłony na wymiar Warszawa <— kliknij i czytaj więcej…

  Karnisze elektryczne na wymiar z montażem w Warszawie.