Żaluzje na wymiar z montażem.

  Możesz zamówić żaluzje kompleksowo z pomiarem, montażem, dostawą, a także z odbiorem własnym.

  Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Józefów.

  Oferujemy żaluzje drewniane, aluminiowe i bambusowe na wymiar z montażem w całej Warszawie, Piasecznie, Konstancinie i Józefowie.

  Zadzwoń
  :: +48 667 05 6666 ::

  Napisz
  :: kontakt@azhome.pl ::

  Żaluzje bambusowe

  Bogata oferta kolorystyczna.

  Żaluzje drewniane i aluminiowe także ze sterowaniem elektrycznym.

  Żaluzje drewniane

  Żaluzje drewniane i bambusowe 50 mm

  Żaluzje drewniane lub bambusowe w rozmiarze 50 mm zawsze wyglądają dobrze. Jest to produkt który pasuje praktycznie do każdego wnętrza w domu lub biurze. Zawsze wyglądają elegancko i podnoszą prestiż aranżacji Twojego miejsca pracy lub wypoczynku. Dostępne w kilkudziesięciu kolorach, z różnymi wykończeniami i są dostępne w wersji sznurkowej, elektrycznej lub z napędem akumulatorowym. Żaluzje drewniane 50 mm głównie montujemy na wnękach okiennych i można je łączyć z zasłonami po bokach. Od ponad 20 lat montujemy żaluzje i mimo zmieniających się trendów, żaluzje zawsze cieszyły się duża popularnością. Jeżeli szukasz żaluzji drewnianych elektrycznych, kliknij tutaj <—.

  Żaluzje drewniane i bambusowe 25 mm

  Żaluzje drewniane 25m są przeznaczone głównie do montażu na skrzydłach okiennych. Oferujemy bogatą kolorystykę listew drewnianych oraz bambusowych. Kąt nachylenia listewek w tych żaluzjach ustawiamy za pomocą drewnianego pokrętła. Do podnoszenia żaluzji służy sznurek z drewnianą końcówką. Do okien uchylnych możemy zastosować mocowanie dolne lub boczne linki prowadzące żaluzję przy szybie.

  Żaluzje drewniane 25 mm
  Żaluzje venus

  Żaluzje aluminiowe Venus

  Żaluzje venus to nowoczesne i elegancki system żaluzji aluminiowych do montażu, bezpośrednio na skrzydłach okiennych. Żaluzje dostępne są rozmiarach listków 16 i 25 mm. Górna maskownica świetnie komponuje się ramą okna. Do podnoszenia, opuszczania i ustawiania kąta listków żaluzji, służy jeden koralik. Boczne prowadzenie linkowe utrzymuje żaluzję przy szybie.

  Żaluzje aluminiowe 50 mm

  Żaluzje aluminiowe 50 mm to dobre rozwiązanie do osłony okien w biurze lub domu. Żaluzje aluminiowe 50 mm zakładamy również na dużych przeszkleniach, w oranżeriach, w ogrodach zimowych, na basenach, witrynach i oknach do 6 metrów wysokości. Żaluzje aluminiowe możemy wykonać z taśmy gładkiej lub perforowanej. Taśmy perforowane rozpraszają światło i ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń, jednocześnie nie ograniczając całkowicie widoku na zewnątrz. Żaluzje aluminiowe dostępne są także w wersji elektrycznej. —> Przeczytaj więcej o żaluzjach ze sterowaniem elektrycznym.

  Żaluzje aluminiowe

  Pomiary, wyceny, montaże żaluzji drewnianych i aluminiowych elektrycznych.