W zależności jakich potrzebujesz osłon, wewnętrznych czy zewnętrznych, zawsze jest rozwiązanie. Posiadamy w ofercie zarówno osłony przeznaczone do montażu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

  Wszystko zależy jak duże są okna. Jak wysokie lub jak szerokie. Ale tak naprawdę liczą się proporcje. Każdy produkt ma określone parametry i maksymalne rozmiary.

  Abyśmy mogli precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie jakie osłony zastosować, zachęcamy do kontaktu z nami. Podaj nam wymiary okien, i powiedz czego oczekujesz. Postaramy się doradzić najlepsze rozwiązanie.

  Duże okna? Czyli jakie?

  W zależności jaki produkt chcesz zamontować, tak dla różnych osłon co innego znaczy „za duże okno”. W przypadku osłon zewnętrznych ta kwestia jest mniej kłopotliwa. Rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, rolety screen są przeznaczone do zasłaniania powierzchni nawet do 6 metrów szerokości i 7 wysokości. Ale jak pisaliśmy wyżej liczy się całkowita powierzchnia w m2. W większości przypadków osłon zewnętrznych nie ma problemu z dopasowaniem optymalnego rozwiązania.

  Rolety zewnętrzne Radzymin Wyszków Pułtusk
  Rolety rzymskie

  Osłony wewnętrzne do dużych okien.

  Mimo większej ilości rodzajów osłon okiennych wewnętrznych, są większe ograniczenia rozmiarów. Ogólnie podawane maksymalne rozmiary rolet, żaluzji, plisy pozwalają wykonać duże rozmiary. Ale z naszego doświadczenia wiemy że nie wszystkie produkty będą praktyczne i będą działać. Dlatego w nowoczesnym budownictwie, w przypadku szerokich lub wysokich oknach sprawdzają się takie produkty jak żaluzje drewniane lub aluminiowe 50 mm, karnisze z zasłonami. Przed wyborem odpowiednego systemu, warto skonsultować jaki produkt będzie faktycznie działał. Nasza filozofia polega na tym, że lepiej nic nie sprzedać, zamiast zamontować cokolwiek dla zysku.

  Zachęcamy do kontaktu w celu dopasowania odpowiedniego rozwiązania. tel: +48 667 056 666