Żaluzje poziome cały czas są w modzie. Żaluzje to produkt ponadczasowy i od zawsze cieszy się dużą popularnością. Mimo chwilowych zmian w modzie, żaluzje cały czas są produktem często wybieranym przez klientów. W naszej ofercie posiadamy duży wybór żaluzji aluminiowych, drewnianych, kompozytowych w wersjach zewnętrznych i wewnętrznych.

W zależności od potrzeb żaluzje występują w rozmiarach 16, 35, 25, 50 mm oraz wielu systemach i opcjach dodatkowych. Żaluzje możemy wykonać w wersji ręcznej, elektrycznej i akumulatorowej, dodatkowo jest możliwość zastosowania bocznych linek, prowadnic i różnego rodzaju mechanizmów oraz osłon. Nowoczesne żaluzje to produkt trwały, praktyczny i stanowi skuteczną osłnę okien.

Jeżeli szukasz żaluzji do systemu smart home lub kompletnego systemy smart home somfy lub fibaro, możemy zaoferować kompleksową usługę w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie, Józefowie.

Kompleksowa realizacja montażu żaluzji dostępna w miastach Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów, oraz okolicach tych miast. Posiadamy 20 letnie doświadczenie w sprzedaży i montażu żaluzji aluminiowych i drewnianych.

Masz pytania? Możesz zadzwonić +48 667 05 6666