ŻALUZJE DREWNIANE I ALUMINIOWE

Najbardziej popularna i praktyczna osłona okien. Żaluzje drewniane, bambusowe, aluminiowe i kompozytowe dostępne w kilkunastu wersjach systemów ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym.

Czytaj więcej
Żaluzje Warszawa

Zasłony na wymiar w Warszawie

Zasłony na wymiar. Oferujemy duży wybór tkanin. Szycie zasłon i firan z dużym doświadczeniem i dokładnością. Zasłony z taśmami Wave lub z Microflex. Wyceny, szycie, wieszanie i czyszczenie zasłon oraz firan.

Czytaj więcej
Zasłony na wymiar Warszawa

ROLETY

W zależności od potrzeb rolety materiałowe możesz zastosować na skrzydłach okiennych w wersji z kasetą i prowadnicami, lub wybrać montaż na całych wnękach okiennych.

Czytaj więcej
Rolety Warszawa Piaseczno

PLISY

Plisy są bardzo uniwersalnymi osłonami okien. Plisy możemy wykonać w nietypowych kształtach, zasłaniać od dołu i montować w oknach dachowych. Plisy w wersji elektrycznej z systemem smart Fibaro? Żaden problem.

Czytaj więcej
Plisy Warszawa Piaseczno

KARNISZE ELEKTRYCZNE WARSZAWA

Karnisze automatyczne ze sterowaniem elektrycznym lub akumulatorowym do zasłon i firan. Stale rosnąca popularność karniszy elektrycznych, pozwala stwierdzić że jest to ciekawa alternatywa jako osłona okienna i pomysł na aranżację wnętrza.

Czytaj więcej
Karnisze elektryczne Warszawa

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie oferujemy w wersjach standard lub premium, dzięki temu masz wybór w zależności od potrzeby i miejsca montażu. Produkt wykonywany na wymiar i dostępny w wersji duo oraz do okien dachowych.

Czytaj więcej
Rolety rzymskie Warszawa Piaseczno