Plisy

  Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów.

  Zamów żaluzje plisowane, nazywane plisy z pomiarem i montażem w Warszawie, Konstancinie, Józefowie i Piasecznie.

  Ceny, wyceny plis, koszt montażu…

  Plisy wykonujemy na zamówienie pod konkretny wymiar. Chcesz uzyskać wycenę? Zadzwoń lub prześlij szerokość i wysokość szyb. Jeżeli nasza oferta będzie korzystna, umówimy termin montażu.

  +48 667 05 6666

  kontakt@azhome.pl

  Kolory…

  Do wyboru posiadamy kilkadziesiąt kolorów tkanin oraz kilkanaście kolorów mechanizmów sterujących. Stosujemy tylko mechanizmy aluminiowe, także w kolorach drewnopodobnych.

  Plisy góra dół

  Najczęściej montowany system plis. Plisy góra/dół to możliwość zasłaniania okna od dołu lub od góry w jednym systemie. Plisy góra dół, możemy także wykonać w wersji nazywanej duo lub dzień noc. Plisy duo to dwie tkaniny zamontowane w jednym systemie, pozwala to na zastosowanie tkaniny firankowej i tkaniny zaciemniającej.

  Plisy do okien nietypowych

  Jeżeli masz okno w kształcie trójkąta, trapezu lub półokrągłe, możesz zamówić plisy do okien nietypowych.

  Plisy do okien dachowych

  Bardzo trwałym i skutecznym rozwiązaniem są plisy do okien dachowych. Prosty i solidny mechanizm pozwala na bezawaryjną pracę przez długie lata.

  Plisy elektryczne

  Istnieje również możliwość wykonania plis ze sterowaniem elektrycznym z możliwością konfiguracji do systemy smart home i obsługi smartfonem.

  Plisy na duże okna i witryny

  Duże okna i witryny są często problematyczne do zastosowania odpowiednich osłon. W ofercie posiadamy plisy do zasłaniania dużych powierzchni, nawet do 3 metrów szerokości.

  Żaluzje plisowane

  Wyceny, pomiary, montaże plis.