Co to jest żaluzja drewniana elektryczna? Nazwa żaluzja elektryczna po prostu przyjęła się tak w pytaniach. Jest to żaluzja drewniana, bambusowa, aluminiowa, wewnętrzna lub zewnętrzna automatyczna sterowana silnikiem elektrycznym lub silnikiem na baterie, a dokładnie silnikiem z akumulatorem. W naszej ofercie mamy żaluzje z silnikami elektrycznymi i akumulatorowymi marki somfy i torro. Żaluzje automatyczne są wygodne i bardzo efektowne, można je podłączyć do automatyki domowej lub sterując nimi za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie. Takie żaluzje możesz zamówić u nas w Warszawa, Piasecznie, Józefowie i Konstancinie.

W zależności na jakim etapie budowy czy remontu jesteś trzeba zdecydować czy i jak doprowadzić przewody zasilające w miejsce montażu żaluzji. W przypadku kiedy nie chcesz doprowadzać przewodów, możesz wybrać żaluzje drewniane z akumulatorem. Szybkie i proste rozwiązanie na montaż żaluzji automatycznych.

Ile kosztują żaluzje elektryczne? W zależności od marki i modelu, koszt silnika wynosi od 500 zł do 1600 zł, do tej tej ceny należy doliczyć koszt żaluzji i opcjonalnie montażu. Zadzwoń lub prześlij nam wymiary okien do wyceny.

Żaluzje elektryczne oferujemy w miastach Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów oraz w okolicach tych miast.

Zapraszamy +48 667 05 6666