Rolety elektryczne

  Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Józefów.

  Wybierz gładkie lub rolety dzień noc na wymiar z montażem w Warszawie, Piasecznie, Konstancinie i Józefowie.

  Ceny rolet z montażem…

  Jeżeli nie masz pewności jakie rolety wybrać zadzwoń i powiedz czego oczekujesz. Do wyceny rolet będziemy potrzebowali szerokość i wysokość szyb lub wnęk okiennych.

  +48 667 05 6666

  kontakt@azhome.pl

  Jakie rolety wybrać?

  Oferujemy rolety w kasetach z prowadnicami, montowane na skrzydłach okiennych oraz rolety wolnowiszące montowane na ścianę lub do sufitu. Nasza oferta to kilkadziesiąt kolorów i wzorów tkanin oraz równie dużo mechanizmów dostępnych w kilkunastu kolorach. Każdy typ rolet ma swoje funkcje i możesz otrzymać różne efekty wykończenia. Powiedz nam jakiej rolety szukasz.

  Rolety elektryczne

  Posiadamy rolety elektryczne zasilane 230 v lub akumulatorem. Jest to nowoczesne, modne i wygodne rozwiązanie, w szczególności kiedy masz dużo rolet.

  Rolety dzień noc

  Rolety dzień noc to kolekcja tkanin duo z możliwością wykonania w wersji w kasecie i prowadnicami montowane na skrzydle okiennym, lub wolnowiszące ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym, montowane na wnękach okiennych.

  Rolety materiałowe

  Jak w przypadku wszystkich rolet, dostępne są wersje naokienne lub naścienne. Możemy zastosować zwykłe gładkie tkaniny, oraz tkaniny typu screen, black out, firankowe / ażurowe, z atestami higienicznymi i niepalności.

  Rolety dzień noc

  Wyceny, pomiary, montaże rolet dzień noc i rolet elektrycznych.