Zasłony na wymiar Warszawa

  Zasłony na wymiar w Warszawie? Wydaje się że temat jest prosty ale… Czasem biorąc pod uwagę efekty jakie chcemy uzyskać i możliwości montażu, trochę komplikują to zagadnienie. Nie zawsze są idealne możliwości. Czytając opisy na stronach, nie uzyskasz 100% odpowiedzi. Ale czytając poniższy opis dowiesz się na co zwrócić uwagę. My wiemy, jak szyć zasłony na wymiar, oraz że jedyny sposób na odpowiednie dopasowanie karniszy elektrycznych, zasłon i firan, to osobiste spotkanie i indywidualne omówienie zagadnienia. Nasza wiedza techniczna oraz doświadczenie w połączeniu z Twoimi oczekiwaniami pozwoli na znalezienie kompromisu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Najpierw wysłuchamy czego oczekujesz, i wtedy postaramy się dopasować możliwe rozwiązania.

  Pomożemy w podjęciu decyzji. Kontakt +48 667 05 6666

  Od czego zacząć…

  Czy wybrać zasłony i firany na taśmie Wave, taśmie marszczącej lub z Microflex? Pierwsza kwestia to, jakie karnisze do zasłon będziemy montować. Gdzie karnisze będą zamontowane, we wnękach czy na ścianie lub suficie bez zabudowy.

  W przypadku karniszy montowanych w specjalnie przygotowanych wnękach lub z osłoną maskującą, ważne jest ile mamy miejsca. Najczęściej wnęki na karnisze mają ok 15 cm i w tym wypadku nie zmieszczą się zasłony i firanki w systemie wave.

  W przypadku gdy jest mało miejsca wykonujemy zasłony z flexami, natomiast firanki z taśmą marszczącą.

  Na stronie opisaliśmy najczęstsze rozwiązania które aktualnie wybierają nasi Klienci.

  Producent zasłon Warszawa
  Szycie zasłon Warszawa

  Jakie karnisze zamontować?

  Obecnie najbardziej popularne są proste aluminiowe szyny sufitowe typu karnisz KS. Jest to praktyczne, trwałe i minimalistyczne rozwiazanie. Takie karnisze wyglądają dobrze zarówno we wnękach sufitowych, jak również montowane bezpośrednio do sufitu. Niewątpliwie na topie są karnisze elektryczne. Co to jest? Aluminiowe szyny do zasłon z napędem elektrycznym lub akumulatorowym. Modne i wygodne rozwiązanie.

  W naszej ofercie posiadamy także karnisze tradycyjne, w wersjach standard lub marek premium.

  Niezależnie jaki karnisz posiadasz lub planujesz zakup, do wszystkich rodzajów karniszy możemy dopasować odpowiednie zasłony.

  Jakie zastosować umarszczenie tkaniny?

  Na rynku jest wiele rodzajów taśm marszczących i usztywniających. Każda taśma ma indywidualny wpływ na wygląd Twoich zasłon. Obecnie najbardziej popularnymi rozwiązaniami są zasłony z taśmą Wave lub z wieszakami Microflex.

  Taśma Wave – do wyboru dostępne są taśmy Wave 60 mm, 80 mm, oraz 53 mm. Zastosowanie tego rozwiązania daje efekt równomiernego falowania zasłony. Najczęściej stosujemy taśmy Wave 80 mm.

  Microflex To specjalne wieszaki, wszywane w zasłonę. Po uszyciu zasłony będziesz mieć zawsze tak samo zmarszczoną tkaninę. Osobiście uważamy że jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Zaletą Microflex jest możliwość łatwego zdjęcia i założenia zasłony, oraz możliwość regulacji wysokości.

  Zasłony wave i flex Warszawa
  Markowe zasłony Warszawa

  Jak pracujemy?

  Kompleksowo.

  :: Do Klientów przywozimy wzorniki tkaniny.
  :: Doradzamy pod kątem technicznym i wizualnym na podstawie naszego doświadczenia.
  :: Przygotowujemy wycenę.

  Możesz zamówić firany i zasłony oraz karnisze w różnym zakresie realizacji.

  + Z montażem karniszy i wieszaniem zasłon.
  + Z dostawą, lub odbiorem własnym.

  W ofercie posiadamy tkaniny do zasłon i firan znanych marek, oraz karnisze manualne i elektryczne.

  Zapytaj o wycenę.
  Kontakt +48 667 05 6666

  Oferujemy kolekcje i produkty sprawdzonych marek.

  Markowe rolety, żaluzje karnisze i zasłony.
  Kliknij i zobacz nasze realizacje.