ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne to produkt zabezpieczający przed nagrzewaniem się pomieszczeń, stanowi dodatkową ochronę przed włamaniem, oraz daje wyższy poziom prywatności. W połączeniu z systemem smart Fibaro, jest to wyposażenie domu dające Tobie wiele korzyści.

Czytaj więcej
Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe

MOSKITIERY

Kiedy już Twój dom jest smart i komfortowo urządzony, przychodzi taki czas kiedy brak moskitier psuje wszystko. Moskitiery okienne i drzwiowe są często jedną z tych rzeczy które są pilnie potrzebne.

Czytaj więcej
Moskitiery Warszawa Piaseczno

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe nadają nowoczesnego wyglądu każdemu budynkowi. Możliwość swobodnego ustawiania listew żaluzji, pozwala na precyzyjne ustawienie w zależności od Twoich potrzeb.

Czytaj więcej
Żaluzje fasadowe Warszawa Piaseczno

PERGOLE I ALTANY

Pergole tarasowe i ogrodowe z możliwością zamykania dachu. Dzięki automatyce możesz zamknąć lub otworzyć dach w zależności od potrzeb. Szczelna konstrukcja świetnie chroni przed deszczem lub nadmiernym nasłonecznieniem.

Czytaj więcej
Pergole Warszawa Piaseczno

MARKIZY

Markizy montowane na ścianie przy tarasie lub balkonie stanowią świetną alternatywę zacienienia w każdej chwili. Markizy dostępne w kilku wersjach systemowych ze sterowaniem ręcznym lub elektrycznym.

Czytaj więcej
Markizy Warszawa Piaseczno

REFLEKSOLE I SCREEN

Rolety screen to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w każdym wnętrzu. Ich specjalna tkanina pozwala na kontrolę światła i temperatury, jednocześnie zapewniając prywatność i ochronę przed promieniowaniem UV. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom, rolety screen stanowią doskonałe dopełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych budynków.

Czytaj więcej
Refleksole i screen